Peadirigent

Ode Pürg

Ode Pürg alustas kooridirigeerimise õpinguid 2014. aastal Tallinna Muusikakeskkoolis (õp
Ingrid Kõrvits). Õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jätkusid prof Tõnu
Kaljuste, Kaspar Männi ja prof Toomas Kapteni käe all, omandades bakalaureusekraadi 2021. aastal cum laude. Praegu jätkab ta magistriõpinguid prof Kapteni kooridirigeerimise klassis. Pürg on end täiendanud “Sing Ireland” meistrikursustel (2019; dr Zoltan Pad) ja Järvi Akadeemia dirigeerimiskursustel (2021).
 
Alates 2019. aastast on Ode Pürg Kammernaiskoor Musamari dirigent. 2021. aasta sügisest alustas ta tööd segakooriga HUIK!. Varasemalt on ta töötanud Eesti lätlaste segakoori Ziemelu balsis (2016/17), üliõpilas-segakoori In Corpore dirigendi (2018/19) ja Tallinna Rotary Klubi segakoori koormeistrina (2016-2019). Lisaks on abidirigendi- ja kontsertmeistri tegevus teda projekti raames viinud kokku tütarlastekooriga Ellerhein, kammerkooriga Voces Tallinn ja Rahvusooper Estonia Poistekooriga. 
 
Pürg on saavutanud I preemia rahvusvahelisel kooridirigeerimise videokonkursil “Encounters Over the Choral Score” (2021), I preemia Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sisesel kooridirigeerimise
konkursil Arvo Pärdi keskuses (2019) ja kõrgeima koha oma vanusegrupis vabariiklikul noorte pianistide konkursil “Eesti kõla V” (2016). 2020 aastal pälvis ta Gustav Ernesaks õppestipendiumi. Lisaks on Ode Pürg olnud kammerkoor Voces Tallinn laulja (2018-2021) ja kaks õppeaastat Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia segakoori president (2019-2021).

Loovjuht

Ingrid Roose

Ingrid Roose (s 1990) on Segakoori HUIK! dirigent alates 2018. aastast. 

Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli kooridirigeerimise erialal õpetaja Ingrid Kõrvitsa klassis ning omandanud samal erialal bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Hirvo Surva käe all. Ta on täiendanud end ka Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis. 2017. aastal omandas ta magistrikraadi orkestridirigeerimises prof Jüri Alperteni klassis.

Ingrid Roose on Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkestri dirigent ning dirigeerimise ja partituuri õppejõud. Ta oli XII noorte laulu- ja tantsupeo “Mina jään” lastekooride dirigent ja juhatas naiskoore XXVII üldlaulupeol “Minu arm”. 2022. aastal toimuval noorte laulupeol juhatab Roose sümfooniaorkestreid.

2019. aastal pälvis Ingrid Roose esikoha 9. rahvusvahelisel noorte dirigentide konkursil Pariisis. 2020. aastal tunnustati teda Eesti Kooriühingu aastapreemiate jagamisel aasta noore dirigendi tiitliga.

2022. aastal alustas Ingrid Roose koormeistri ametit Pariisi Philarmoonias andes segakoor Huik! koorijuhtimise üle dirigent Ode Pürgile.