DIRIGENDID

Ingrid Roose (s 1990) on Segakoori HUIK! peadirigent alates 2018. a sügisest. Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli kooridirigeerimise erialal õpetaja Ingrid Kõrvitsa klassis ning omandanud samal erialal bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Hirvo Surva käe all. 2016. aasta sügissemestril täiendas Roose ennast Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis. 2017. aastal omandas ta magistrikraadi orkestridirigeerimises prof Jüri Alperteni klassis. 2013. aasta kevadel asutas ta neidudekoori Kammerhääled, kellega on edukalt osalenud vabariiklikel konkurssidel. 2017. aasta jaanuarist on Ingrid Roose ka Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkestri dirigent. Ingrid Roose oli XII noorte laulu- ja tantsupeo lastekooride dirigent ja juhatab naiskoore XXVII juubelilaulupeol 2019. aastal. ————————————

Kaur Pennert (s 2001) on Segakoori HUIK! koormeister alates 2019. a sügisest. Ta alustas muusikaõpingutega 2009. a Ken Koemetsa löökpilliklassis Paide muusikakoolis. 2015. a lisandusid orelitunnid õp Olaf Lääne juures ja aasta hiljem ka süvendatum klaveriõpe (õp Astrid Sild). Löökpillimängijana saavutas Pennert vabariiklikult III koha konkursil „Parim Noor Instrumentalist 2014”. Aastal 2017 astus ta Tallinna Muusikakeskkooli koorijuhti mise erialale, kus juhendajaks sai Hirvo Surva. Pennert on hinnatud mängija sellistes koosseisudes nagu Tihvan BigBand, MaidEst, Tšellopoisid ja ka eri lauluvõistluste saatebändides. Ta on nõutud kontsertmeister üle Eesti, tihedam koostöö seob vokaalsolisti Grete Oolbergiga ning ansambli Kolm Musketäri koosseisus Tõnis Sarapi ja Silver Piirojaga.
——— ——— ——— ———


2009-2018 oli koori peadirigent Kaspar Mänd. (Abi)dirgendid on olnud Carmen Koov, Ayaka Ueda, Ksenija Grabova, Iris Roost, Valter Soosalu ja Anna Mazurtšak. Külalisdirigentidena on HUIK!i juhatanud Benjamin Kirk, Roland Viilukas jt.